Detail nabídky - Penzion Pod Hájkem

Zpět na výpis

Okres:Semily
Název:Penzion Pod Hájkem
Obec:Horní Branná
Popis:

 Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a Vrchlabí.

Pro větší skupiny nabízíme pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.


Pro menší skupinky a náročnější klientelu nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v Penzionu Pod Hájkem. Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. V přízemí Penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z Penzionu, ale i hostů z Chaty Pod Hájkem. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.

Více zde: http://www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz/

GPS:
Www:www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz/Kontaktní údaje

Jméno:Penzion Pod Hájkem s farmářským stravováním
Adresa:512 36, Horní Branná 117
E-mail:booking@penzionpodhajkem.cz
Telefon:+420 910 050 070
Foto
Foto
Foto