Detail nabídky - BioFarma Belina

Zpět na výpis

Okres:Karlovy Vary
Název:BioFarma Belina
Obec:Toužim
Popis:

Na farmě je možné se ubytovat v podkrovních pokojíčcích nad bývalým hospodářským stavením, kde je v současné době umístěna mlékárna a nahrávací studio.


Celková kapacita objektu je 12 osob a ubytování je možné ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V jednom dvoulůžkovém pokoji je dětská postýlka, v dalších jsou možné kombinace přistýlek. Pro všechny pokoje je na patře společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a varnou konvicí.
 

Cena za ubytování je 300,- Kč / osobu a noc. Děti do 2 let zdarma a do 12 let za 150,- Kč / noc.

Po dohodě vám zajistíme snídani. jedná o tzv. farmářskou snídani z vlastních produktů. Čerstvé mléko, sýry, jogurty. A také poctivé rudolecké uzeniny. Cena snídaně je 50,- Kč.
 

Pro dlouhé chvíle je zde k dispozici i obrazovka vhodná k přehrávání DVD filmů, dále hrací koutek se základním vybavením - kostky, auta, knížky a pro větší děti i dospělé společenské hry a karty.

Na dvoře je pro děti pískoviště, skluzavka, trampolína a k zapůjčení jsou i další hrací potřeby. A protože jsme na farmě, stejně nejvíce času tráví děti s našimi zvířecími přáteli. Kočky a koťátka, stejně jako králíčka si mohou děti pochovat nebo obdivovat také každým dnem rostoucí kuřátka. Jen je třeba upozornit, že nejsme zoologická zahrada a i naše zvířata mají svůj životní rytmus a nejsou zvyklá na přílišnou pozornost. Proto předem upozorňujeme, že krávy, ovce, koně i osla je sice možné vidět či pohladit, ale rozhodně jen s doprovodem sedláka a může se stát, že v době vaší návštěvy budou na pastvině a tudíž za nimi budete muset dojít.
 

Jak vidíte, naše farma je vhodným zázemím právě pro rodiny s dětmi, kterým zde nabízíme nevšední zážitky. Na své si přijdou i obdivovatelé přírodních krás a klidu, pokud se sem naopak nepřijeli bavit na některou z našich větších akcí. Na cyklotrasy se opakovaně vracejí a chválí si cyklisté, kteří preferují biofarmu jako strategicky výhodné místo ke svým výletům.

 

 

GPS:50°0\\\'37.676\\
Www:http://www.biofarmabelina.cz/Kontaktní údaje

Jméno:Biofarma Belina
Adresa:Nežichov 8, 364 01 Toužim
E-mail:prchalova.kamila@seznam.cz
Telefon:602 414 884
Foto