Detail nabídky - Farma Ztracenka

Zpět na výpis

Okres:Benešov
Název:Farma Ztracenka
Obec:Poříčí nad Sázavou
Popis:


Pojďte si vyzkoušet, jaké je to být farmářem a zažijte nezapomenutelné chvíle v krásném prostředí Posázaví. Zhruba v polovině cesty na trase Poříčí n. Sázavou – Čerčany na začátku staré trampské osady nazvané Ztracená stopa se nachází nově vybudovaná chata , které říkáme Ztracenka . K chatě přináleží rozlehlé pozemky, na kterých se pasou naše zvířátka z farmy.

Staňte se alespoň na čas součástí života na vesnici a vyzkoušejte si na vlastní kůži nejen práci na farmě, ale také jak chutná pečínka z masa z domácího chovu, protože zvířata jsou krmena klasickým poctivým způsobem či jak chutná ovoce a zelenina ze zahrádky bez umělých hnojiv a postřiků.

Hledejte s námi na Ztracence zapomenutý styl života, který uspěchaná přetechnizovaná doba téměř zničila. Přijďte k nám „nabít baterky“ a zapomenout na starosti všedního života.

Kromě běžného způsobu relaxace o dovolené jako jsou cyklovýlety, vodácké výlety, houbaření, rybaření či táboráky můžete (ale nemusíte) přiložit ruku k dílu např. při sušení sena , sběru brambor, zalévání či okopávání zahrádky, sklizni ovoce , domácí zabijačce, vytáčení medu, nebo Vám přidělíme kompletní péči např. o králíky.


 

GPS:49°50\'30\"N 14°41\'36\"E
Www:http://www.farmaztracenka.czKontaktní údaje

Jméno:Ivana Havlíčková
Adresa:V Uličkách 316 ,257 21 Poříčí nad Sázavou
E-mail:farmaztracenka@centrum.cz
Telefon:+420 603 531 573
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto