Detail nabídky - Hostinec u Kostela Blíževedly

Zpět na výpis

Okres:Česká Lípa
Název:Hostinec u Kostela Blíževedly
Obec:Blíževedly
Popis:

Trochu historie: Statek u kostela v obci Blíževedly čp 41 jsem koupil v roce 1998. Původní záměr - živočišná a rostlinná výroba - jsem provozoval, coby soukromý zemědělec do roku 2002. Misto a situační pozice domu, dvora a hospodářských budov mi už při první prohlídce v roce 1998 učarovaly,
a to i přes neskutečný binec po předchozím uživateli JZD Kravaře-AVENA.
Stav domu i hospodářských budov byl hoden demoličního výměru!
Pro vaši představu: Má matka při první prohlídce plakala a okomentovala slovy: "Ty ses už doopravdy zbláznil!"

Já to pojal po svém jako stavař - hrubá stavba je dobrá a to ostatní se udělá. A udělalo, i když na takovémto velkostatku není nikdy hotovo.

Na přelomu roku 2001-2 jsem začal budovat restauraci v bývalem chlévě s klenutými stropy.
Přes velkou dřinu, naschvály stavebního i obecního úřadu jsem Hostinec v listopadu 2002 zkolaudoval a 7.3.2003 otevřel pro veřejnost.

Po dvou letech přibyla venkovní terasa s kapacitou 32 míst s výhledem na klasický okrasno-chovatelský dvůr, kterému vdechla život svou pracovitostí, vkusem a láskou ke všem zvířatům má životní partnerka Jana.
Pochoutky z kuchyně, čistota a útulnost pokojů je rovněž její zásluha. Ubytování v 7. pokojích je úplně nově vybudované a v provozu od roku 2008.

Naší cílovou skupinou zákazníků jsou lidé, hledající krásy venkova, přirody a všeho živého. Zkrátka toho, co většině lidem chybí v dnešní uspěchané době plné stresu, honbě za penězi a kariérou. Spokojenost našich hostů dokazuje i fakt, že se k nám i za tak krátkou dobu působnosti, rádi vracejí.
Člověk se však neustále učí a vždy je co zlepšovat. Ale už dost mouder ,,Přijeďte a uvidíte."
 

GPS:
Www:http://www.ubytovani-blizevedly.wbs.czKontaktní údaje

Jméno:Stanislav Bruckner
Adresa:Blíževedly,okr.Česká Lípa
E-mail:stanislavbruckner@seznam.cz
Telefon:739112432 ,605344677
Foto
Foto
Foto