Detail nabídky - Farma Turov

Zpět na výpis

Okres:Žďár nad Sázavou
Název:Farma Turov
Obec:Sazomín
Popis:

Naše farma se začla loni na jaře v malé vesničce Rokytník na Východě Čech v malebném podhůří Krkonoš.

A proč zrovna „ Farma Turov“? Ne každý zná blízké okolí naší vesničky, takže byste ani nemohli vědět, co je vlastně Turov. Jedná se o místní kopec s názvem Turov, na kterém se nachází Jiráskova chata. Turovu se říká mezi místními obyvateli „Blaník Jráskova kraje“. Samozřejmě je opředen pradávnými pověstmi o turovských rytířích, zrovna tak jako o těch z Blaníku, že zachrání Českou zem, až bude nejhůře.

V blízkém okolí je spousta krásných míst, která stojí za Vaši návštěvu. A ta nejkrásnější místa jsou přístupná pouze na koni.

Přímo z naší farmy bylo vidět nedaleký kopec Bor a vedle položenou Hejšovinu zasahující do Polska, které je daleko co by kamenem dohodil ( a zbytek došel pěšky). Nyní se nacházíme v zimovišti v Žbokrkách u Hronova, kde pro Vás máme i nově vybudované ubytování pro 4-6 lidí. Přes hlavní prázdniny, tedy červenec a srpen se budeme na cházet ve Velkém Dřevíči v bývylém areálu kravína.

O výlety u nás není nouze. Stačí jen přijet a ukázat směr, kterým se máme vydat.

Naši koníci jezdí, jak s anglickými sedly, tak i s westernovými. Takže si můžete vybrat dle vašeho uvážení a nálady, co byste asi tak chtěli zrovna vyzkoušet. Máme koníky klidné, ale i temperamnetní. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, jak je třeba. Záleží nejen na zkušenostech, ale i na tom, na co si troufnete.

U nás si zajezdí pokročilí jezdci, ale i začátečníci, kteří nikdy na koni neseděli. Zároveň Vám také svezeme i vaše nejmenší ratolesti.

 

GPS:
Www:http://www.kone-rokytnik.czKontaktní údaje

Jméno:KB-energy, s.r.o.
Adresa:Sazomín 46 ,591 01 Žďár nad Sázavou
E-mail:radek@kone-rokytnik.cz
Telefon:+420605207704
Foto
Foto